Prostorové uspořádání

Chladničky kombinované můžeme dle prostorového uspořádání dělit na ty s mrazící částí pod chladícím prostorem a s mrazící částí nad chladícím prostorem, případně na ty které mají mrazící prostor uvnitř chladící části.

Americké chladničky mívají až na vyjímky mrazící část v levé části a chladící v pravé.

Co se týče vlastního vnitřního uspořádání dbejte na to aby chladnička měla dostatek drobných přihrádek, držáků na lahve, a přihrádek pro zeleninu či maso (mohou být vybaveny přepouštěním ledového vzduchu z mrazící části, nebo systémy, jež zabraňují vysychání zeleniny). Vnitřní část by však neměla být překombinovaná a drobné přihrádky by neměly komplikovat uložení rozměrnějších potravin.

ledniceAm lednice ovladani doplnkova vybava napojovy automat domaci bar kompresor prostorove usporadani

Technologie měsíce: NO Frost

STOP zamrzlým šuplíkům! Technologie NO FROST zajišťuje v chladničkách LG rovnoměrnou cirkulaci vzduchu a díky tomu nenamrzají. NO FROST vám zaručí vždy snadný přístup k potravinám – už nikdy se nebudete muset prosekávat ke zmraženým potravinám. Chladničky není nutné odmrazovat, a to díky dvěma zařízením - bimetalovému termostatu a časovači.

Už žádné namrzání. Funkce No frost umožňuje zachovat chladničku hygienicky čistou, bez zápachu, a tak je snadná i její údržba.

Rovnoměrná teplota. Nucená cirkulace chladného vzduchu zajišťuje minimální teplotní odchylky.

Rychlé chlazení . Vzduch uvnitř chladničky je rychle ochlazován a to zejména po otevření dvířek chladničky..

Úspora energie. Na základě 3 výše zmíněných důvodů můžete ušetřit energii.