Zákazníci, kteří si v období od 1. října do 30. listopadu letošního roku zakoupí vybrané modely praček a chladniček ve vybraných obchodech (přehled níže), mohou svůj nákup zaregistrovat na www.samsung-bonus.eu a získat zpět až 4 490 Kč za pračku, resp. až 8 000 Kč za chladničku. K získání slevy stačí registraci provést do 14 dní po nákupu a nejdéle do 30. listopadu 2015. K tomu je zapotřebí vyplnit výrobní číslo zakoupeného přístroje a nahrát účtenku. Samsung následně zákazníkovi zašle příslušnou částku na jeho účet nebo složenkou.  

 „Vybrat si mezi množstvím spotřebičů ten pravý není snadné a mnohdy hraje cena spotřebiče zásadní roli. Proto chceme zákazníkům prostřednictvím zvýhodnění nabídnout možnost volby prvotřídních spotřebičů za výjimečné ceny. Pračky a chladničky Samsung jsou pro zákazníky jistotou vysokého výkonu a energetické úspornosti. Navíc jsou vybaveny špičkovými technologiemi a díky svému originálnímu designu perfektně ladí s moderní domácností,“ říká Petr Kheil, ředitel divizí spotřební elektroniky, IT a Enterprise Business společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Perte dokonale a přitom šetrně
Akce se vztahuje na 8 modelových řad praček, anebo kombinaci pračky a sušičky DV80F5. Výše bonusu pro zákazníky se odvíjí podle zvoleného typu pračky, resp. produktu. Pračky Samsung jsou vybaveny technologií pro šetrné praní Eco Bubble, která prostřednictvím aktivní pěny odstraňuje nečistoty při nižších teplotách. Digitální invertorový motor zajišťuje energeticky šetrný provoz a vztahuje se na něj výjimečná 10letá záruka. Akční model WF80F5E5U2W získal ocenění Dobrá kvalita od nezávislého časopisu dTest, model WW10H9600EW se stal vítězem celého testu s nejvyšším počtem dosažených bodů.

Prostorné, přehledné a bez námrazy
V rámci akce si mohou zákazníci vybírat z celkem 15 modelových řad chladniček. Ty se vyznačují například technologií SpaceMax, jenž zajišťuje o 30 % více prostoru (až o 90 l) oproti konvenčním spotřebičům. Důmyslný systém nastavitelných přihrádek a výsuvných polic se postará o dokonalou přehlednost a umožňuje využít vnitřní prostor chladničky beze zbytku. Systém odděleného proudění vzduchu zvlášť pro chladničku a mrazák, Twin Cooling Plus, poskytuje potravinám optimální podmínky a prodlužuje jejich čerstvost. Energeticky šetrný provoz zajišťuje technologie True No Frost, která zamezuje vzniku námrazy. 

Podrobná pravidla akce naleznete na www.samsung-bonus.eu nebo lze kontaktovat soutěžní infolinku telefonicky na +420 606 276 122 nebo e-mailem info@samsung-bonus.eu.