Recenze

 • LIEBHERR: ocenění v nezávislém testu chlazení d-test

  Vážení zákazníci, s potěšením si Vás dovolujeme informovat, že modely značky LIEBHERR CP 35231, CUN 3033 a KB 3660, získaly v nezávislém a objektivním testu časopisu TEST (vydavatel Občanské sdružení spotřebitelů TEST) velmi úspěšné hodnocení kvality.

  celý článek »
 • Studený dech i v tropických dnech

  Praha 10. srpna 2009 --- I když jsme se letos už párkrát ohřáli, další horké dny nás podle meteorologů ještě čekají. A lednička bývá v těchto dnech zcela jistě nejvyužívanějším domácím spotřebičem. Tak proč nevykouzlit návštěvě orosenou láhev nebo zmrzlinu z originálního stylového zařízení? Dvě žhavé, zároveň však až mrazivě chladné letní novinky představuje LG Electronics. U obou je samozřejmostí vysoce úsporná energetická třída A+ a beznámrazový systém No Frost, díky němuž už nemusíte odmrazo...

  celý článek »
 • Gorenje Old Timer black

  Originální retro chladnička Gorenje se stane černou perlou moderní kuchyně v dokonalém kontrastu s jejím moderním vybavením. Nadčasový design s unikátními oblými tvary dává vyniknout elegantní rukojeti, která je výrazným prvkem nenásilně připomínajícím staré časy.

  celý článek »
 • Nová řada chladniček Bosch side by side

  Společnost Bosch svou novou řadou nastavuje laťku opravdu vysoko: přední evropský výrobce domácích spotřebičů ve své nové řadě amerických kombinací side by side představuje revoluční systém výškově nastavitelných odkládacích ploch z bezpečnostního skla - EasyLift.

  celý článek »
 • Čerstvé potraviny prospívají vám i životnímu prostředí

  Nová řada výrobků Electrolux nazvaná FreshFrostFree™ udrží vaše oblíbené potraviny čerstvé a zároveň zachová jejich chuť. Objevte i další dokonalé funkce chladniček Electrolux!

  celý článek »