Novinka v designové řadě Gorenje Ora-Ito

Kateřina Jurková
11.06.2022

Součástí sortimentu Gorenje jsou originální designové řady navržené skutečnými ikonami světového designu. Inovativností a neotřelým pojetím na první pohled vyniká produktová řada Ora-Ïto od stejnojmenného designéra. Aktuální novinkou, kterou mladý kreativní Francouz Ora-Ïto pro značku gorenje vytvořil, jsou volně stojící kombinované chladničky o šířce 60 cm v černé a bílé barvě.

 

Okouzlující kombinovaná chladnička z designové řady Gorenje Ora-Ïto mistrovsky kombinuje pokročilou technologii s exkluzivním, zřetelně odlišným designem a vysokou kvalitou. Chladnička s výrazným madlem pro otevírání dvířek se stane nepřehlédnutelnou ozdobou každé kuchyně - ať už v elegantní černé či nadčasové bílé barvě. Řada inovativních funkcí vytváří optimální podmínky pro skladování potravin.

IonAir technologie uvnitř chladničky zničí až 95 % škodlivých mikroorganizmů a stejně spolehlivě si poradí i se zápachem a příliš silným aroma některých potravin. Výsledkem je perfektní mikroklima pro jídlo a zachování jeho přirozených hodnot, chutě i barvy. Mimořádně účinný 3D ventilační systém MultiFlow 360° aktivně vyrovnává vlhkost a teplotu uvnitř chladničky. Zásluhou jedinečného inteligentního senzorového systému adaptace AdaptCool se chladnička přizpůsobí chodu každé domácnosti a navíc šetří energii. Komfortní řešení proti vzniku námrazy zajistí funkce No Frost Plus. Funkce FastFreeze s automatickým vypnutím urychlí proces mrazení.

Interiér chladničky je vybaven pěti policemi z tvrzeného skla, kovovým držákem na láhve a FreshZone zásuvkou, která udrží teplotně stabilní prostředí v rozsahu od 0 do 5 ºC, což prodlouží čerstvost potravin. Možnost regulace vlhkosti v přihrádce na zeleninu usnadňuje řízení úrovně vlhkosti tak, aby se zelenina uchovala ve svěžím stavu. Obsah chladničky je přehledný díky stropovému LED osvětlení. V mrazničce jsou k dispozici 3 koše a prostorný XXL Space Box - mrazící zásuvka o objemu 38 litrů. Nová kombinovaná chladnička se vyznačuje úsporným provozem, což dokládá zařazení do energetické třídy A++. Poskytuje efektivně řešený prostor s celkovým objemem 329 litrů.

Ora-Ïto, držitel několika prestižních ocenění za design, svůj styl charakterizuje slovem simplexita - kombinace jednoduchosti a komplexnosti. Jeho koncepce jsou futuristické a provokativní. V současnosti tvoří design pro nejvýznamnější světové značky, vedle Gorenje také pro Heineken, Adidas, L'Oréal, Toyotu, LaCie Ballantine's a mnoho dalších. Výsledkem spolupráce Gorenje se značkou Ora-Ïto jsou mimořádně úspěšné, technologicky vyspělé a ojedinělé designové spotřebiče.